KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313436
nr 1431 3436
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Telegrafholmen". Olja på duk, 33x41cm, yttermått inklusive ram: 51x60cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:52:31
15/11 17:01:03
300 kr
15/11 19:47:31